Kampoppsett Wärtsilä Cup 2012

17. - 18. februar er det klart for innandørsturnering i fotball i Fitjar kultur- og idrettsbygg. Kampoppsettet finn du her.

FREDAG

01. 17.00 Håkelklubben – Bakken Open 1

02. 17.15 Liggeunderlaget – Sambateam Open 1

03. 17.30 Advantec Jr – Blue Oyster Boys Open 2

04. 17.45 Ole Burger – Tiger FK Open 2

05. 18.00 Bakken – Liggeunderlaget Open 1

06. 18.15 Håkelklubben – Sambateam Open 1

07. 18.30 Advantec Jr – Ole Burger Open 2

08. 18.45 Blue Oyster Boys – Tiger FK Open 2

09. 19.00 Komlene – Rødhette Dame 1

10. 19.15 BRILiant – Mor Di Dame 1

11. 19.30 Håkelklubben – Liggeunderlaget Open 1

12. 19.45 Bakken – Sambateam Open 1

13. 20.00 Hot Shot – Why Always Us Elite 2

14. 20.15 Los Cules – Arnsteins Elite 2

15. 20.30 Ole Burger – Blue Oyster Boys Open 2

16. 20.45 Tiger FK – Advantec Jr. Open 2

17. 21.00 Komlene – BRILiant Dame 1

18. 21.15 Mor di – Rødhette Dame 1

19. 21.30 Hot Shot – Los Cules Elite 2

20. 21.45 Why Always Us – Arnsteins Elite 2

21. 22.00 Rødhette – BRILiant Dame 1

22. 22.15 Mor di – Komlene Dame 1

23. 22.30 Baileys Jentene – Team Camilla Dame 3

24. 22.45 Jokers – Kamikaze Open 3

25. 23.00 Zhu Zhu – Kick Ass Dame 2

26. 23.15 Ok – Jåges Kamerater Elite 1

27. 23.30 Trøbbel i Tårnet – Torpedo Elite 1

28. 23.45 Los Cules – Why Always Us Elite 2

29. 00.00 Torpedo – Ok Elite 1

30. 00.15 Jåges kamerater – Trøbbel i Tårnet Elite 1

31. 00.30 Arnsteins – Hot Shot Elite 2

32. 00.45 Torpedo – Jåges Kamerater Elite 1

33. 01.00 Ok – Trøbbel i Tårnet Elite 1

LØRDAG

34. 08.15 Jokers – Bremnes Seashore Open 3

35. 08.30 Advantec – Team Camilla Dame 3

36. 08.45 Nederlaget – Zhu Zhu Dame 2

37. 09.00 Jokers – Noldus IL - A laget Open 3

38. 09.15 Kamikaze – Bremnes Seashore Open 3

39. 09.30 Advantec – Baileysjentene Dame 3

40. 09.45 Nest Sotra – Team Camilla Dame 3

41. 10.00 Nederlaget – Kick Ass Dame 2

42. 10.15 Selbjørn – Zhu Zhu Dame 2

43. 10.30 Advantec – CPP Superstars Open 4

44. 10.45 Geirs Disipler – Noldus IL - 1 laget Open 4

45. 11.00 Bremnes Seashore – Noldus IL - A laget Open 3

46. 11.15 Advantec – Nest Sotra Dame 3

47. 11.30 Advantec – Geirs Disipler Open 4

48. 11.45 Noldus il 1 lag – CPP Superstars Open 4

49. 12.00 Selbjørn – Nederlaget Dame 2

50. 12.15 Baileysjentene – Nest Sotra Dame 3

51. 12.30 Kamikaze – Noldus IL - A laget Open 3

52. 12.45 Noldus il 1 lag – Advantec Open 4

53. 13.00 CPP Superstars – Geirs Disipler Open 4

54. 13.15 Selbjørn – Kick Ass Dame 2

55. 13.30 Elite 1 nr 1 – Elite 2 nr 4 Elite

56. 13.45 Elite 2 nr 1 – Elite 1 nr 4 Elite

57. 14.00 Elite 1 nr 2 – Elite 2 nr 3 Elite

58. 14.15 Elite 2 nr 2 – Elite 1 nr 3 Elite

59. 14.30 Open 1 nr 1 – Open 4 nr 2 Open

60. 14.45 Open 2 nr 1 – Open 3 nr 2 Open

61. 15.00 Open 3 nr 1 – Open 2 nr 2 Open

62. 15.15 Open 4 nr 1 – Open 1 nr 2 Open

63. 15.30 Dame 1 nr 1 – Spiller mot beste 3 lag. Dame

64. 15.45 Dame 2 nr 1 – Spiller mot dårligste 3 lag Dame

65. 16.00 Dame 3 nr 1 – Dame 1 nr 2 Dame

66. 16.15 Dame 2 nr 2 – Dame 3 nr 2 Dame

67. 16.30 Vinnar kamp 59 – vinnar kamp 60 Semi Open

68. 16.45 Vinnar kamp 61 – vinnar kamp 62 Semi Open

69. 17.00 Tapende Semifinalelag – Open Bronse Open *

70. 17.10 Vinnar kamp 63 – Vinnar kamp 66 Semi Dame

71. 17.25 Vinnar kamp 64 – vinnar kamp 65 Semi Dame

72. 17.40 Tapende Semifinalelag Damer Bronse Dame *

73. 17.50 Vinnar kamp 55 – vinnar kamp 57 Semi Elite

74. 18.05 Vinnar kamp 56 – vinnar kamp 58 Semi Elite

75. 18.15 Tapende Semifinalelag Elite Bronse Elite *

76. 18.25 Vinnende Semifinalister Open Finale Open

77. 18.40 Vinnende Semifinalister Damer Finale Dame

78. 18.55 Vinnende Semifinalister Elite Finale Elite

* 1 x 5 min. Su,Death/Straffer